Tunnustust jagub mitmes ringkonnas

Aasta lõpus tehakse ikka kokkuvõtteid ja seda ka noorsootöö maastikul. Hea meel on tõdeda, et ka meie organisatsiooni inimesi ja tegemisi on märgatud ja tunnustatud.

24. novembril tunnustati Uuemõisa lossi valges saalis Läänemaa parimaid noorsootöötajaid, noori, sündmusi ja sädeinimesi.

Läänemaa aasta sündmuse nominent on laager Kodutunde saate lastele. Tunnustuse pälvis meie noortejuht Halja Veersalu.

Läänemaa aasta noor 2015 on Eliise Tiidussalu, kes on ka meie üritustel korduvalt abiks käinud. Küll pildistamas, küll diplomeid vorpimas, küll kontrollpunktides kohtunikuna.
Läänemaa aasta noorsootöötaja on meie vabatahtlik juht Raigo Õiglas!

25. novembril  toimus Paides Wabalinna majas kodanikuühiskonna konverents, kus SA Järvamaa Arenduskeskus ja MTÜ Kodukant Järvamaa kuulutasid välja aasta sädeinimese ning maakonna parimad kodanikualgatuses aastal 2015.
Meie tunneme suurt rõõmu, et märgati meie ringkonnavanemat, Koeru jaoskonna naiskodukaitsjat Tene Metsmat.
Aasta tublim vabatahtlik 2015 Järvamaal Tene Metsma.
Tene on noor ja särav Järva-Jaani Avatud Noortekeskuse juhataja, kuid mitte ainult. Lisaks sellele on ta vabatahtlikult enda peale võtnud Järva-Jaani kodutütarde juhendamise, kuhu on ta kaasanud üle 30 tüdruku ja neiu. Lisaks on ta tegev Järva-Jaani EELK koguduse juures ning aitab seal noortetööd juhtida. Alates sellest aastast on ta ka Järvamaa kodutütarde ringkonnavanem, mis tõestab, et tema tegevust nähakse ning teda usaldatakse ka kaugemal kui Järva-Jaani. Tene oli vabatahtlikuna Järva-Jaani Saagu Valguse heategevuskeskuse loomise juures ning aitab käesoleval hetkel keskusel erinevaid huviringe läbi viia.

PALJU, PALJU ÕNNE KÕIKIDELE TUBLIDELE TEGUTSEJATELE!!!!