Pildimäng

Mängu „Eestimaa 1200 – 2014“ juhend

Veebimäng „ Eestimaa 1200 – 2014“ paneb proovile kõikide osalevate mängijate teadmised, mälu, info hankimise oskuse ja nutikuse. Pildiküsimustele vastamiseks tuleb tunda Eestimaa kauneid paiku, ajalugu, inimesi ja kultuuri. Pilte on nii tänapäevast kui ka minevikust. Mänguga soovivad kodutütred ergutada kõikide eestimaalaste huvi kodumaa tundmise vastu.

Mängima oodatakse eelkõige just kodutütreid, aga kindlasti ka noorkotkaid, naiskodukaitsjaid ning kaitseliitlasi. Oma teadmisi võivad proovile panna ka inimesed väljaspoolt organisatsiooni. Mängida võib individuaalselt, aga ka perekondade või sõpruskondade kaupa.

Mäng algab Eesti Vabariigi 96. sünnipäeval 24. veebruaril 2014. aastal. Sel päeval avaldatakse aadressil www.kodutytar.ee/pildimang/  mängu I vooru küsimused piltide kujul.

Mängus osalemiseks tuleb kahe nädala jooksul saata oma vastused aadressile olumpia.aasta@gmail.com . Arvesse lähevad kõik vastused, mis laekuvad enne vooru viimase päeva südaööd.

Vastuste vormistamine:

  • Vastused tuleb vormistada selgesti arusaadavalt e-kirjana, pildi number + vastus. (Näiteks: pilt nr 1- Lydia Koidula, pilt nr 2 – Riigikogu hoone jne)
  • Vastustelehel peab olema ka mängija või võistkonna mängijate nimed ning elukoht/ringkond. Ärge unustage lisada kontaktiks meiliaadressi.
  • Palume märkida ära ka see, kuidas olete seotud Kaitseliiduga.

(Näiteks: Kodutütar Tiina Lepik Järva ringkonnast või perekond Tamm Raplast/ nimed / ema Liina on Rapla NKK liige)

  • Vastata saavad ka lihtsalt sõpruskonnad, kes pole seotud Kaitseliiduga. ( Näiteks: võistkond POISID Pärnust ja võistkonna liikmete nimed)

Mängul on kokku kuus vooru. Voorude ajad:

I voor     24. 02 – 9.03

II voor   10.03 – 23.03

III voor  24.03 – 6.04

IV voor  7.04 – 20.04

V voor   21.04 – 4.05

VI voor  5. 05 – 18.05

Mängu parimad tunnustatakse kiidukirja ja meenetega Eesti lipu päeval 4. juunil 2014.

Ootame rohket osavõttu ja soovime põnevat mängu!

Lisateave:

Siiri Sitska

Kodutütarde Järva ringkonnavanem
e-aadress: siiri.sitska@paidegymn.ee

Lehekülge viimati muudetud: 5. mai 2014 kell 16:39