Noortejuhid lähevad Kihnu laagrisse

10.-12. augustini Kihnus toimuvasse noortejuhtide laagrisse tuleb kokku üle 200 noortejuhi. Sel aastal 7. korda toimuvat laagrit korraldatakse üle aasta. 

Kolm päeva kestval laagril on mitu olulist funktsiooni. Tullakse kokku, et veeta koos ühiselt aega ning vahetada kogemusi ja infot seniste tegemiste kohta. Sotsiaalse võrgustiku loomine ja omavaheline koostöö on noorteorganisatsioonides olulise tähtsusega. Uute koostöölepete sõlmimine teiste noortejuhtidega paneb aluse noortele mitmekesisema tegevusvälja pakkumisele. Noortejuhtide laager toimub üle aasta ja annab osalejatele võimaluse ise laagrielu nautida.

Laagris tuleb ette sportlikke ja lõbusaid tegevusi, Kihnu avastamist jalgsi ja ratta seljas, meeleolukaid esinemisi ja mõnusat ajaviidet. Kihnule omaselt on laager mereteemaline. Laupäevaõhtul esitab iga malev kodutööna valminud etteaste. Olgu see laul, tants, anekdoot, filmiklipp või hoopis võimlemiskava. Oodata on põnevat stilistikat ning huumorit täis numbreid. Esimesel õhtul loob meeleolu ansambel Väliharf ning teise õhtu esinejateks on Irena ja Ivar Hansen.

Kaitseliidu noorteorganisatsioonide missioon on läbi motiveeritud noortejuhtide pakkuda noortele parimaid arengu- ja tegutsemisvõimalusi isamaalise kasvatustöö kaudu.