Laukatagusel on rohkelt noorkotkaid ja kodutütreid märgatud

Selleaastane suur suvelaager, kus lisaks Kaitseliidu noorteorganisatsioonidesse kuuluvatele poistele ja tüdrukele, laagerdavad ka nende sõbrad Lätist, Leedust ja Politseist toimub Laukatagusel. Lisaks suvemõnudele, mida pakuvad sääsed, sipelgad ja mõningane Vetevana töö käegakatsutav tulem, proovivad noored omavahel jõudu osavus- ja sportmängudes, käivad metsas orienteerumas ning pidutsevad suveharja-pidu.
Tänavuse suurlaagri eest vastutab Kaitseliidu Rapla malev, kohal on korraldajate abilistena vabatahtlikud noortejuhid ning abilised Kõrgemast Sõjakoolist.
Noortepärase progammi sees on tuletõrjesporti, erinevatest tegevuspunktidest saavad uusi nippe kaasa ka juhendajad, kehakinnitust pakub Naiskodukaitse – see on ühisoleku rikastav pool. Midagi saab igaüks nii füüsisele kui ka vaimule, lisaks rohkelt uusi sõpru. Sellisena jääb suvi meelde! Head laagrituju ammutab igaüks kas hommikupudrust, heast sooritusest või lahkest sõnast! See on aasta ürtus, kuhu tahad alati tulla ja mitte ära minna.