Kutsume mängima

Kodutütred korraldavad isamaa sünnipäeva puhul Eesti-teemalise pildimängu

Kodutütarde Järva ringkond kutsub kõiki huvilisi Eesti Vabariigi 96. sünnipäeval,
24. veebruaril 2014. a mängima veebipõhist pildimängu „Eesti 1200-2014“.

Mängul on kokku kuus vooru ja voorus maksimaalselt 16 küsimust. Mängu küsimused esitatakse pildi kujul ja mängijad peavad pildil kujutatu ära tundma. Kõik küsimused on seotud Eestiga aastatel 1200-2014. Pildid küsimustega avaldatakse aadressil www.kodutytar.ee/pildimang/. Sellelt aadressilt on leitav ka mängu täpne juhend.

Mängu ühe korraldaja, Kodutütarde Järva ringkonnavanema Siiri Sitska, sõnul pakub pildimäng vahvat võimalust panna proovile oma teadmised Eesti ja eestlaste kohta. Tunda tuleb nii Eestimaa kauneid paiku, nimekaid eestlasi kui ka Eesti kultuurilugu.

Mängima oodatakse eelkõige just kodutütreid, aga kindlasti ka noorkotkaid, naiskodukaitsjaid ning kaitseliitlasi. Oma teadmisi võivad proovile panna ka inimesed väljaspoolt organisatsiooni. Mängida võib individuaalselt, aga ka perekondade või sõpruskondade kaupa.

Vastamiseks on aega kaks nädalat ja abi otsimine kõikvõimalikest teabeallikatest on lubatud. Arvesse lähevad kõik vastused, mis laekuvad zürii mailiaadressile etteantud aja jooksul. Iga vooru järel avaldatakse mängijate paremusjärjestus.

Pildimängu lõplikud tulemused selguvad Eesti lipu päeval, 4.juunil 2014. Parimaid mängijad peetakse meeles tunnustuskirja ja meenetega. Korraldajad usuvad, et omal moel võidavad kõik mängus osalejad. Mängides veedetakse mõnusalt aega, laieneb silmaring ja täienevad teadmised Eestimaa kohta. Julget pealehakkamist!

Täpsem teave:
Siiri Sitska
Kodutütarde Järva ringkonnavanem
e-aadress: siiri.sitska@paidegymn.ee