Kontakt

Kodutütarde peavanem

Ave Proos

Toompea 8, 10142 Tallinn
Tel. 717 9139
Mob. 5308 2244
E-post: ave.proos@kaitseliit.ee

Kodutütarde referent

Liisu Simm

Toompea 8, 10142 Tallinn
Tel. 717 9130
E-post: liisu.simm@kaitseliit.ee

Isamaalise haridusprogrammi juht

Julia Siimberg

Tel. 520 1534
Lühi nr: 59114
E-post: julia.siimberg@kaitseliit.ee

Avalike suhete spetsialist

Iiris Prosa

Tel. 5669 6514
E-post: iiris.prosa@kaitseliit.ee

Kodutütarde Alutaguse ringkond
Kaitseliidu Alutaguse malev
Jaama 37, Jõhvi 41533
Noorteinstruktor Tiina Normak
Tel: 717 9568
Lühi nr: 59568
E-post: tiina.normak@kaitseliit.ee
Kodutütarde Harju ringkond
Kaitseliidu Harju malev
Männiku tee 121, 11215 Tallinn
Noorteinstruktor Reinika Tatter
Tel: 717 9782, 59783
E-post: reinika.tatter@kaitseliit.ee
Kodutütarde Jõgeva ringkond
Kaitseliidu Jõgeva malev
Aia 4, 48306 Jõgeva
Noorteinstruktor Monika Maasing
Tel: 717 9668, 55536602
E-post: monika.maasing@kaitseliit.ee
 
Kodutütarde Järva ringkond
Kaitseliidu Järva malev
Väike-Pärnu 6b, 72212 Türi
Noorteinstruktor Mare Hendrikson
Tel: 717 9718
Lühi nr: 59718
E-post: mare.hendrikson@kaitseliit.ee
Kodutütarde Lääne ringkond
Kaitseliidu Lääne malev
Lahe 17, 90503 Haapsalu
Noorteinstruktor Kaidi Sits
Tel: 717 9917
E post: kaidi.sits@kaitseliit.ee
Noorteinstruktor Hiiumaal Merje Reismaa
Tel: 5912 7506
Lühi nr: 59935
E- post: merje.reismaa@kaitseliit.ee
Kodutütarde Põlva ringkond
Kaitseliidu Põlva malev
Võru 3, 63308 Põlva
Noorteinstruktor Aile Vals
Tel: 717 9268
Lühi nr: 59268
E-post: aile.vals@kaitseliit.ee
 
Kodutütarde Pärnumaa ringkond
Kaitseliidu Pärnumaa malev
Pikk 20, 80013 Pärnu
Noorteinstruktor Lea Pikker
Tel: 7179517
Lühi nr: 59517
E-post: lea.pikker@kaitseliit.ee
Kodutütarde Rapla ringkond
Kaitseliidu Rapla malev
Vahe 3, 79514 Rapla
Noorteinstruktor Liis Pärna
Lühi nr: 59868
E-post: liis.parna@kaitseliit.ee
Kodutütarde Saaremaa ringkond
Kaitseliidu Saaremaa malev
Väljaku 10, 93811 Kuressaare
Noorteinstruktor Ingrid Paiste
Tel: 717 9467
Lühi nr: 59467
E-post: ingrid.paiste@kaitseliit.ee
 
Kodutütarde Sakala ringkond
Kaitseliidu Sakala malev
Saarepeedi vald, 71024 Peetrimõisa küla Karula tee 7 Viljandimaa
Noorteinstruktor Tiina Ott
Tel: 717 9217
Lühi nr: 59217
E-post: tiina.ott@kaitseliit.ee
Kodutütarde Tallinna ringkond
Kaitseliidu Tallinna malev
Plangu 4, 10919 Tallinn
Noorteinstruktor Kai Paat
Tel: 53 043 937
Lühi nr: 59817
E-post: kai.paat@kaitseliit.ee
Kodutütarde Tartu ringkond
Kaitseliidu Tartu malev
Lehola 1, Tartu 50407
Noorteinstruktor Kärol Mõttus
Tel: 717 9168
Lühi nr: 59168
E-post: karol.mottus@kaitseliit.ee
 
Kodutütarde Valgamaa ringkond
Kaitseliidu Valgamaa malev
Võru 12, 68205 Valga
Noorteinstruktor Jaanika Niklus
Tel: 717 9418
Lühi nr: 59018
E-post: jaanika.niklus@kaitseliit.ee

Kodutütarde Viru ringkond
Kaitseliidu Viru malev
Pikk 15, 44307 Rakvere
Noorteinstruktor Aive Ott
Tel: 717 9618
Lühi nr: 59618
E-post: aive.ott@kaitseliit.ee
Kodutütarde Võrumaa ringkond
Kaitseliidu Võrumaa malev
Karja 22, 65608 Võru
Noorteinstruktor Eve Täht
Tel: 717 9317
Lühi nr: 59317
E-post: eve.taht@kaitseliit.ee

Kirjuta meile!

Lehekülge viimati muudetud: 14. aug. 2018 kell 11:02