Kontakt

Kodutütred

Toompea 8, Tallinn 10142
Tel: 717 9130
E-post: kodututred@kaitseliit.ee

Kodutütarde peavanem

Ave Proos

Toompea 8, 10142 Tallinn
Tel: 717 9139
Mob: 5308 2244
E-post: ave.proos@kaitseliit.ee

Avalike suhete spetsialist

Iiris Prosa

Mob: 511 1714
E-post: iiris.prosa@kaitseliit.ee

Isamaalise haridusprogrammi juht

Julia Siimberg

Mob: 520 1534
E-post: julia.siimberg@kaitseliit.ee
 
 

Isamaalise hariduse programmi arendusspetsialist

Marleen Rootamm

Mob: 526 2255
E-post: marleen.rootamm@kaitseliit.ee

Kodutütarde referent

Ulvi Juus

Toompea 8, 10142 Tallinn
Tel: 717 9130
E-post: ulvi.juus@kaitseliit.ee

Kodutütarde Alutaguse ringkond
Kaitseliidu Alutaguse malev
Jaama 37, Jõhvi 41533
Noorteinstruktor Tiina Normak
Tel: 717 9568
Mob: 5348 8296
E-post:
tiina.normak@kaitseliit.ee
Kodutütarde Harju ringkond
Kaitseliidu Harju malev
Männiku tee 121, 11215 Tallinn
Noorteinstruktor Liia Kass
Tel: 717 9792
Mob: 5344 7887
E-post:
liia.kass@kaitseliit.ee
Kodutütarde Jõgeva ringkond
Kaitseliidu Jõgeva malev
Aia 4, 48306 Jõgeva
Noorteinstruktor Monika Maasing
Tel: 717 9668
Mob: 5553 6602
E-post: monika.maasing@kaitseliit.ee
 
Kodutütarde Järva ringkond
Kaitseliidu Järva malev
Väike-Pärnu 6b, 72212 Türi
Noorteinstruktor Mare Hendrikson
Tel: 717 9718
Mob: 5341 3640
E-post:
mare.hendrikson@kaitseliit.ee
Kodutütarde Lääne ringkond
Kaitseliidu Lääne malev
Lahe 17, 90503 Haapsalu
Noorteinstruktor Kaidi Sits
Tel: 717 9917
Mob: 5341 6727
E post:
kaidi.sits@kaitseliit.ee
Hiiumaa jaoskond
Noorteinstruktor Merje Reismaa
Tel: 717 9935
Mob: 5912 7506
E- post: merje.reismaa@kaitseliit.ee
Kodutütarde Põlva ringkond
Kaitseliidu Põlva malev
Võru 3, 63308 Põlva
Noorteinstruktor Aile Vals
Tel: 717 9268
Mob: 5343 9847
E-post:
aile.vals@kaitseliit.ee
 
Kodutütarde Pärnumaa ringkond
Kaitseliidu Pärnumaa malev
Pikk 20, 80013 Pärnu
Noorteinstruktor Lea Pikker
Tel: 717 9517
Mob: 508 4790
E-post:
lea.pikker@kaitseliit.ee
Kodutütarde Rapla ringkond
Kaitseliidu Rapla malev
Vahe 3, 79514 Rapla
Noorteinstruktor Liis Jõesaar
Tel: 717 9868
Mob: 5300 1885
E-post:
liis.joesaar@kaitseliit.ee
Kodutütarde Saaremaa ringkond
Kaitseliidu Saaremaa malev
Väljaku 10, 93811 Kuressaare
Noorteinstruktor Ingrid Paiste
Tel: 717 9467
Mob: 5886 3333
E-post:
ingrid.paiste@kaitseliit.ee
 
Kodutütarde Sakala ringkond
Kaitseliidu Sakala malev
Saarepeedi vald, 71024 Peetrimõisa küla Karula tee 7 Viljandimaa
Noorteinstruktor Tiina Ott
Tel: 717 9217
Mob: 5855 5092
E-post:
tiina.ott@kaitseliit.ee
Kodutütarde Tallinna ringkond
Kaitseliidu Tallinna malev
Plangu 4, 10919 Tallinn
Noorteinstruktor Liina Mõttus
Mob: 5304 3937
E-post:
liina.mottus@kaitseliit.ee
Kodutütarde Tartu ringkond
Kaitseliidu Tartu malev
Lehola 1, Tartu 50407
Noorteinstruktor Kärol Mõttus
Tel: 717 9168
Mob: 5373 1795
E-post: 
karol.mottus@kaitseliit.ee
 
Kodutütarde Valgamaa ringkond
Kaitseliidu Valgamaa malev
Võru 12, 68205 Valga
Noorteinstruktor Tõnu Vahtra
Tel: 717 9418
Mob: 517 5765
E-post:
tonu.vahtra@kaitseliit.ee
Kodutütarde Viru ringkond
Kaitseliidu Viru malev
Pikk 15, 44307 Rakvere
Noorteinstruktor Katri Tamberg
Tel: 717 9617
Mob: 5622 6918
E-post: 
katri.tamberg@kaitseliit.ee
Kodutütarde Võrumaa ringkond
Kaitseliidu Võrumaa malev
Karja 22, 65608 Võru
Noorteinstruktor Eve Täht
Tel: 717 9317
Mob: 522 9146
E-post:
eve.taht@kaitseliit.ee

Kirjuta meile!

Lehekülge viimati muudetud: 7. nov. 2019 kell 12:23