Kontakt

Kodutütarde peavanem

Angelika Naris

Toompea 8, 10142 Tallinn
Tel. 7179 131
Mob. 51 77 049
E-post:angelika.naris@kaitseliit.ee

Kodutütarde referent

Liisu Simm

Toompea 8, 10142 Tallinn
Tel. 7179 130

Isamaalise hariduse programmijuht

Julia Siimberg

Tel. 56910 7232
Lühi nr: 59114
E-post: julia.siimberg@kaitseliit.ee

Kodutütarde Alutaguse ringkond
Kaitseliidu Alutaguse Malev
Jaama 37, Jõhvi 41533
Noorteinstruktor Tiina Normak
Tel: 717 9568
Lühi nr: 59568
E-post: tiina.normak@kaitseliit.ee
Kodutütarde Harju ringkond
Kaitseliidu Harju Malev
Männiku tee 121, 11215 Tallinn
Noorteinstruktor Reinika Tatter
Tel: 717 9782, 59783
E-post: reinika.tatter@kaitseliit.ee
Kodutütarde Jõgeva ringkond
Kaitseliidu Jõgeva Malev
Aia 4, 48306 Jõgeva
Noorteinstruktor Monika Maasing
Tel: 717 9668, 55536602
E-post: monika.maasing@kaitseliit.ee
Kodutütarde Järva ringkond
Kaitseliidu Järva Malev
Väike-Pärnu 6b, 72212 Türi
Noorteinstruktor Mare Hendrikson
Tel: 717 9718
Lühi nr: 59718
E-post: mare.hendrikson@kaitseliit.ee
Kodutütarde Lääne ringkond
Kaitseliidu Lääne Malev
Lahe 17, 90503 Haapsalu
Noorteinstruktor Kaidi Sits
Tel: 717 9917
E post: kaidi.sits@kaitseliit.ee
Noorteinstruktor Hiiumaal Jana Kase
Tel: 5912 7506
Lühi nr: 59935
E- post: jana.kase@kaitseliit.ee
Kodutütarde Põlva ringkond
Kaitseliidu Põlva Malev
Võru 3, 63308 Põlva
Noorteinstruktor Aile Vals
Tel: 717 9268
Lühi nr: 59268
E-post: aile.vals@kaitseliit.ee
Kodutütarde Pärnumaa ringkond
Kaitseliidu Pärnumaa Malev
Pikk 20, 80013 Pärnu
Noorteinstruktor Lea Pikker
Tel: 7179517
Lühi nr: 59517
E-post: lea.pikker@kaitseliit.ee
Kodutütarde Rapla ringkond
Kaitseliidu Rapla Malev
Vahe 3, 79514 Rapla
Noorteinstruktor Marit Fuchs
Lühi nr: 59868
E-post: marit.fuchs@kaitseliit.ee
Kodutütarde Saaremaa ringkond
Kaitseliidu Saaremaa Malev
Väljaku 5, 93881 Kuressaare
Noorteinstruktor Ingrid Paiste
Tel: 717 9467
Lühi nr: 59467
E-post: ingrid.paiste@mil.ee
Kodutütarde Sakala ringkond
Kaitseliidu Sakala Malev
Saarepeedi vald, 71024 Peetrimõisa küla Karula tee 7 Viljandimaa
Noorteinstruktor Tiina Ott
Tel: 717 9217
Lühi nr: 59217
E-post: tiina.ott@kaitseliit.ee
Kodutütarde Tallinna ringkond
Kaitseliidu Tallinna Malev
Uus Tatari 25, 10127 Tallinn
Noorteinstruktor Bärbel Salumäe
Tel: 641 4042
Lühi nr: 59817
E-post: barbel.salumae@kaitseliit.ee
Kodutütarde Tartu ringkond
Kaitseliidu Tartu Malev
Lehola 1, Tartu 50407
Noorteinstruktor Anneli Rulli
Tel: 717 9168
Lühi nr: 59168
E-post: anneli.rulli@kaitseliit.ee
Kodutütarde Valgamaa ringkond
Kaitseliidu Valgamaa Malev
Võru 12, 68205 Valga
Noorteinstruktor Jaanika Niklus
Tel: 717 9418
Lühi nr: 59018
E-post: jaanika.niklus@kaitseliit.ee

Kodutütarde Viru ringkond
Kaitseliidu Viru Malev
Pikk 15, 44307 Rakvere
Noorteinstruktor Aive Ott
Tel: 717 9618
Lühi nr: 59618
E-post: aive.ott@kaitseliit.ee
Kodutütarde Võrumaa ringkond
Kaitseliidu Võrumaa Malev
Karja 22, 65608 Võru
Noorteinstruktor Eve Täht
Tel: 717 9317
Lühi nr: 59317
E-post: eve.taht@kaitseliit.ee

Kirjuta meile!

Lehekülge viimati muudetud: 23. nov. 2017 kell 20:52