Kodutütred pandi tõelaekasse

20160629_114732

Sügaval, sügaval kehas elab hing, keda veel keegi pole näinud, kuid kõik teavad, et ta olemas on. Me kõik teame, et ta on olemas ja me teame, mis hinge sees on – Hingelind. Ühel jalal hinge sees seisab Hingeline, kes on tehtud paljudest laegastest. Igal laekal on oma võti ja neid laekaid ei ole sugugi lihtne avada. Hingelind on peegeldus meie väärtustest, uskumustest, muredest ja rõõmudest. Piiludes erinevatesse laegastesse aga õpime ennast paremini tundma ja mida rohkem neid avame, seda suurema väe saavutame. Nii kasvame kartmatuks, tugevaks ja loovaks ning oleme võimelised elama oma unistuste elu. Iga sammuke on aluseks järgmisele. Igapäevased sammud täna viivad aja jooksul harukordsete tulemusteni.
Hingelinnu laekaid aitavad avada 2. juulil muusikud Tanel Padar, Ott Lepland, Karl-Erik Taukar ja Getter Jaani ning ETV Lastekoor koos tuhandete võimlejate ja tantsijatega.DSCF4793

Suurele võimlemispeole on tulnud kodutütreid igast ringkonnast, kokku on meie võimlejaid üle 200. Harjutatud on juba kolm päeva ning suur etteaste leiab aset laupäeval. Teleülekaanet saab näha 3. juulil kell 19.30.

Kodutütred esinevad koos noorkotkastega ning nende jaoks on Thea Turulinn spetsiaalse kava välja mõelnud.  Thea on öelnud: “Julged ja vaprad peavad aitama hingelinnul avada tõelaeka.”  Seega on meie noored ennast tõestanud veel ühes tegevusalas- võimlemises. See tuleb neil hästi välja:)

Emotsioon, mis sellest peost kaasa võetakse aitab hakkama saada veel kaua erinevate raskustega.