Kodutütred marssimas

Üle kogu Eesti seisid kodutütred uhketes rivides ja näitasid oma tarmukust marssides Võidupüha tähistamise üritustel. See on päev, kus saame ennast näidata ja anda teada, et kodutütred on need tüdrukud, kes austavad oma kodumaa ajalugu.

Võidupüha paraadil Hiiumaal esindasid meie organisatsiooni Lääne ja Saaremaa ringkonna tublid kodutütred. Meie üksust juhtis Hiiumaa jaoskonna vanem Helja Kaptein ning tegi seda uhkelt ja edukalt. Liputoimkonnas olid Hiiumaa enda tüdrukud, kes said vapralt hakkama. Rühmade eesotsas olid ringkonnavanemad:Tiia Kütt Saaremaalt ja Heli Esko Läänemaalt. Oli, kelle järgi joonduda:) Kõik meie tüdrukud olid korrektselt riides ning said väga hästi hakkama. Samm oli kindel ja naeratus huulil. Suured suured tänud teile, et meie organisatsiooni edukalt esindasite ja muidugi suured tänud abistajatele juhtidele. Teie abi oli väga oluline. Kummardus teile kõikidele, kes te Hiiumaa paraadi meeleolukaks muutsite!

Ja muidugi suured tänud ka kõikidele teistele kodutütardele ja juhtidele, kes te erinevates Eestimaa nurkades meie organisatsiooni väärikalt esindasite.