“Ernakese” võitjaks tulid teistkordselt Tallinna kodutütred

"Ernakese" võitnud Tallinna ringkonna kodutütred
Möödunud nädalavahetusel lõppenud Kodutütarde iga-aastane patrullvõistlus “Ernake” lõppes sel korral Tallinna ringkonna kodutütarde võiduga. Teisele kohale tulid neiud Tartumaalt ja kolmandale Harju ringkonna kodutütred.

Raja ajaline kestus oli 30tundi ja kilometraaž ligikaudu 50 kilomeetrit. Võistlejatel tuli kokku läbida 12 kontrollpunkti, mille hulgas oli näiteks airsoft-relvadest sihtmärkide tabamine, meditsiin, sõlmede tegemine, sideülesanne, orienteerumine ja erinevad meeskonnaülesanded.
Rajal kostitas ilmataat võistlejaid nii taevast alla ladistava vihma kui ka sooja päikesega. Lisaks häiris võistlejate liikumist rajal vastutegevuse üksused, kes hoidsid võistlejaid eemal teedest. Vastutegevusele vahele jäädes, tuli loovutada elutalong. Võistluse lõpetas 12-kilomeetrine lõpujooks, mille finiš asus Karula-Lüllemäe Tervise- ja Spordikeskuses.